Після передачі КП “Червоноградтеплокомуненерго” в концесію ціни на тепло підвищать

Передача КП “Червоноградтеплокомуненерго” в концесію продовжує створювати нові суперечки між міською владою та мешканцями міста. Як уже повідомляв 15 телеканал підприємство планують передати у приватні руки на 49 років і вже створена спеціальна конкурсна комісія. Попри категоричну позицію громадських активістів щодо недоцільності таких дій мерії, міський голова Ігор Чудійович та його перший заступник Степан Дмуховський раніше запевняли, що нічого поганого не станеться, адже новий господар покращить роботу підприємства і це, за словами представників влади, не вплине на ціну за тепло.

Однак 15 телеканалу вдалося дізнатися нові подробиці щодо передачі КП "Червоноградтеплокомуненерго" в концесію.

Як виявилося в 2013 — 14 роках на зв'язок із міським головою виходив інший інвестор і розглядав можливість взяття в концесію "Червоноградтеплокомуненерго". Однак, через окремі фактори угода зірвалася.

Нам вдалося поспілкуватися із тодішнім помічником керівника підприємства, яке ми не будемо називати на прохання самого співрозмовника.

Пан Роман відповідав за зовнішньо-економічну діяльність того підприємства і запевнив нас, що після концесії ціни на тепло в Червонограді таки зростуть.

Також наш співрозмовник розповів, як вони вели переговори із представниками міської влади, як формується ціноутворення за послуги теплопостачання, та чим може буди вигідне КП "Червоноградтеплокомуненерго".

Від себе додамо, що сама суть створення комунальних підприємств полягає у наданні послуг мешканцям міста за помірними цінами, інакше можна було б просто все майно міста передати у руки приватникам і вони б тоді встановлювали свої тарифи на послуги, а простим мешканцям довелося б платити за ці послуги в рази дорожче, як це може статися після передачі "Червоноградтеплокомуненерго" в концесію.

На сайті міської ради розміщена загальна інформація про потужності підприємства. Тут можна дізнатися, що вже найближчим часом може стати чужою власністю. Зокрема на підприємстві функціонує 8 котелень, загальна потужність яких складає майже 316,9 гігакалорій на годину.

Роблячи висновок із вищезазначеного можна стверджувати, що міська влада вкотре відмовляється почути позицію мешканців Червонограда.

Коментарі вимкнено.