В Червонограді нагородили переможців літературного конкурсу

Шанувальники українського поетичного та прозового слова зібрались у п‘ятницю, 11 вересня, в актовому залі червоноградської школи №9 підбити підсумки п‘ятого літературного конкурсу імені Володимира Дроцика. На урочистому нагородженні переможців була наша знімальна група.

Всеукраїнський конкурс імені Володимира Дроцика цього року відзначив перший ювілей. Уже 5 років літератори та митці Червонограда вшановують пам‘ять свого колеги, який помер від тяжкої хвороби 25 років тому.

На розгляд Ради надійшло півсотні видань. Кращих визначали у 5ти номінаціях: поезія, проза, краєзнавство, дитяча книга та колективне видання. Уже звично широкою стала географія учасників. За дипломи та пам‘ятні медалі змагались не лише місцеві автори, а й поети та прозаїки з Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Рівненської, Донецької, Дніпропетровської областей, Закарпаття, Києва, а також з Франції, Німеччини, Канади. Активними учасниками конкурсу, традиційно, є члени червоноградського відділення міжнародної академії літератури та журналістики. Опрацювавши усі подані роботи, 11 вересня в актовому залі школи №9 переможців та лауреатів члени Ради конкурсу урочисто нагородили.

Коментарі вимкнено.