Червоноградські активісти побували на нараді в губернатора

Чергова нарада щодо виявленого навесні цього року несанкціонованого звалища тваринних рештків в одному з лісів поблизу Червонограда відбулась у голови Львівської обласної адміністрації 4 вересня.

Наприкінці липня під час розширеної наради із посадовцями усіх дотичних до проблеми структур та управлінь голова обласної державної адміністрації доручив за місяць допрацювати та вирішити усі питання із проведення нормативної оцінки земельної ділянки, нарахувати реальний розмір завданих природі збитків та знайти винних у створенні стихійного могильника. На нараду 4 вересня запросили вищих посадовців екологічної інспекції, лісового господарства, держгеокадастру, правоохоронців, фіскальну службу, посадовців районної ради Сокальщини та членів громадської ради при ЛОДА. Про перебіг та підсумки наради розповіли у рамках програми Народна трибуна на 15 телеканалі громадські активісти.

Під час програми активісти також торкнулись результатів перевірки діяльності керівництва Львіврибоохорони, скликання конкурсної комісії з передачі у концесію майна КП "Червоноградтеплокомуненерго" та проблеми пільгового перевезення у місті.

Коментарі вимкнено.